Tašky cez plece a dámske kabelky z pravej kože Made In Italy

Talianské kožené kabelky a tašky

Dneby sme vám chceli predstaviť niektoré z najobľúbenejších a najpredávanejších kožených tašiek cez plece a dámskych kabeliek z pravej hovädzej kože, ktoré sú vyrobené ručne v Taliansku firmou Tuscany.
Začnime dvoma bestsellermi pre dámy. 
Prvá je kožená dámska kabelka cez plece Tuscany "Madeison du Roi"             

Dnes by sme vám chceli predstaviť niektoré z najobľúbenejších a najpredávanejších kožených tašiek cez plece a dámskych kabeliek z pravej hovädzej kože, ktoré sú vyrobené ručne v Taliansku firmou Tuscany.


Začnime troma bestsellermi pre dámy:

Prvá je kožená dámska kabelka cez plece Tuscany "Madeison du Roi" 

Je to kabelka strednej veľkosti, v klasickom štýle, ktorá sa nosí cez rameno, príp. aj ako acrossbody. 

                                            Kožená dámska kabelka cez plece Tuscany "Madeison du Roi" hnedá

Kabelka sa zatvára na silný magnet, má 3 priečinky - 2 otvorené a jeden na zips + vrecko na mobil. Dostupná je v dvoch klasických farbách - hnedej a tmavohnedej. Viac info nájdete v popise, stačí kliknúť na obrázok.

Druhá je kožená dámska kabelka Tuscany "Galgentor"

Je to kabelka strednej veľkosti, v štýle shopper, ktorá sa nosí cez plece, alebo cez ruku / kabelka do ruky.

                                            Kožená dámska kabelka Tuscany "Galgentor" hnedá

Kabeka sa zatvára na zips, má vnútri 3 priečinky - 2 otvorené a jeden na zips + viacero ďalších menších vreciek. Dostupná je v piatich klasických farbách - hnedej, tmavohnedej, červenej, čiernej a naturálnej / prírodnej. Viac info nájdete v popise, stačí kliknúť na obrázok.

A do tretice je tu kožená dámska kabelka Tuscany "Kesington"

Aj toto je kabelka strednej veľkosti. Je elegantná a zároveň moderná, nosí sa v ruke, alebo cez plece - dodáva sa totiž s odnímateľným koženým ramienkom cez plece.

                                             Kožená dámska kabelka Tuscany "Kesington" medová

Zatvára sa na dvojitý zips, a vnútri má 3 priečinky - 2 otvorené a jedne na zips + niekoľko menších vreciek. Tento model je dostupný v piatich farbách: hnedej, tmavohnedej, medovej, čiernej a červenej. Vic info v popise, ktorý sa zobrazí po kliknutí na obrázok.

 

A teraz niečo pre pánov - ale zo skúseností vieme, že páske modely radi nosia aj ženy.

Prvý model je kožená taška cez rameno Tuscany "Perlach"

Je to taška skôr väčšia, vhodná pre formát A4. Klasický, mestský štýl tašky vhodný na voľný čas, ale aj do práce či do školy. Nosí sa cez rameno.

                                               Kožená taška cez rameno Tuscany "Perlach" čierna

Taška sa zatvára na silný magnet + zips. Vzadu je na taške priehradka na zips, vnútri sú 2 otvorené priečinky a jeden na zips + ďalšie menšie vrecká. Dodáva sa v klasických farbách: čierna, červená, hnedá, tmavohnedá a prírodná / naturálna. Viac info po kliknutí na obrázok.

Druhá taška je kožená taška cez rameno Tuscany "Town Hall"

Taška je strednej veľkosti. Moderný, mestký štýl. Nosí sa cez rameno, alebo ako crossbody.

                                                Kožená retro taška cez rameno Tuscany "Town Hall" hnedá

Taška sa zatvára na silný magnet. Vzadu je vrecko na zips, vnútri sú 2 priečinky + niekoľko menších vreciek. Dostupné farby sú: hnedá, červená, čierna, prírodná / naturálna a medová. Pre viac info kliknite na obrázok.

Tretí model je pánska kožená taška cez rameno Tuscany "Heindelberg"

Je to taška strednej veľkosti. Klasický až retro štýl, vhodný na voľný čas do mesta, ale aj do školy a do práce. Nosí sa cez plece, prip. ako crossbody, alebo v ruke ako aktovka.

                                           Pánska kožená taška cez rameno Tuscany "Heindelberg" hnedá                                      

Taška sa zatvára na kovový, uzamykateľný klip. Vzadu je priečinok na zips, vnútri 3 priečinky z toho jeden na zips + viacero menších vreciek a priehradok. Môžete ju mať vo farbách: hnedá, tmavohnedá, čierna, červená. Viac info v popise, ktorý sa zobrazí po kliknutí na obrázok. 

Ak sa vám tento model páči, ale potrebovali by ste tašku väčšiu, alebo naopak menšiu - v ponuke máme skoro identické modely v rôznych veľkostiach. Nájdete ich v kategórii Made In Italy: http://www.crossbody.sk/kozene-kabelky.html

Tieto nádherné kabelky boli vyrobené v Taliansku z najkvalitnejšej hovädzej alebo teľacej kože. Použité materiály boli spracované ručne, tradičným spôsobom. Koža bola farbená trvácimi, prírodnými farbivami. Kvalita týchto kabeliek bola kontrolovaná 3 krát: pri výbere a spracovaní kože, pri samotnej výrobe kabelky a pri dôslednej záverečnej kontrole. Talianska firma Tuscany ma dlhoročné skúsenosti s výrobou luxusných kožených tašiek a kabeliek. Prémiová kvalita a moderný taliansky dizajn za skvelú cenu je luxus, ktorý si teraz môžete dovoliť aj Vy.

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Kožená biznis retro kabelka Tuscany "Eschenheimer" hnedá
03/21/2022 - 18:48
Monika
Dobrý deň. Kabelka dorazila a je perfektná. Ďakujem crosbody a na 100 percent odporúčam. Prajem, nech sa Vám darí. Monika
Kožená dámska kabelka Tuscany "Galgentor" čierna
01/13/2022 - 20:00
Jana
Uz druha kbelka od crossbody.sk a zase maximalna spokojnost. Dakujem