Retro tašky

Tašky s Retro dizajnom sú stále viac a viac obľúbené. Sú štýlovým doplnkom, ktorý na seba priťahuje pozornosť a zvýrazňuje individualistický charakter jej nositeľa. Tieto tašky cez rameno v pekných tvaroch a farbách so širokým sortimentom si nachádzajú veľa priaznivcov nielen medzi ženami a teenagermi. Už aj muži nachádzajú radosť z nosenia týchto praktických Retro tašiek, ktoré ako moderné Men’s bag ponúkajú dostatok priestoru pre všetko čo so sebou muži nosia.

 

 Taška cez plece retro tmavomodrá 32.90€ 
Retro taška cez plece čierna 19.90€, 32.90€

Obrázok

Obrázok

 

Retro tašky cez plece sa vyznačujú sýtymi farbami, alebo aj kontrastným lemovaním, typickým pre sedemdesiate roky. Obľúbené sú aj tašky s potlačou, s viac a menej pestrými motívmi.

Mimoriadne aktuálne sú v súčasnosti retro tašky na notebook. Alebo tašky s extra priečinkom na notebook či iPad, ktoré v sebe kombinujú retro dizajn s potrebami dnešného mestského života.

Trvácny a odolný materiál Retro tašky je väčšinou vode odolný, aby sa zabránilo znehodnoteniu často drahého obsahu. Hlavne tie, vyrobené z nylonu, PVC, PU, či kvalitnej pravej kože. Dôležitou súčasťou kvalitnej tašky je aj pohodlný a nastaviteľný ramienok cez plece, hlavne ak so sebou nosíte ťažší „náklad“, ako sú knihy do školy, či laptop.

Je úplne jedno, či sa rozhodnete pre jednoduchú (svoj účel plniacu) tašku cez plece, alebo kultovú záležitosť ako tašky Zip&Friends. S taškou v štýle Retro budete vždy „Up To Date“ a aspoň na chvíľu oživíte „ducha“ sedemdesiatych rokov.

V našom obchode crossbody.sk sme pre Vás pripravili bohatý výber tašiek cez rameno v štýle Retro za rozumné ceny.

 

Taška cez plece v štýle retro červená 18.90€   
Retro taška cez rameno biela 32.90€, 42.90€

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Veľká pánska ľadvinka "Military" vojenská zelená
12/19/2019 - 06:33
Kamil
Velka spokojnost. V reali este krajsia. Dakujem.
Taška cez rameno / crossbody kabelka "bucket ghotic bag" čierna
08/25/2019 - 18:58
Silvia
Moj treti nakup a do tretice maximalna spokojnost.Dakujem ceossbody. Nakupovanie odporucam-zarucena spokojnost.Pekny vecer praje Silvia