Ľadvinka / taška na pás s fľašou na pitie čierna GR27520


Novinka
Kód tovaru:
GR27520

Ľadvinka / taška na pás s fľašou na pitie čierna

Materiál Nylon

Rozmery cca. 38 x 14 x 7 cm

Ľadvinka je polstrovaná a ergonomicky tvarovaná. Je rozdelená na dve časti: prvá s hlavným vreckom na zips a ďalším menším vreckom na zips a druhá s fľašou na pitie.

Fľaša je so širokým hrdlom pre ľahké napĺňanie a čistenie + vrchnák s vysuvateľným náustkom a fixačným remienkom na suchý zips.

Súčasťou balenia je aj fľaša na vodu

Táto ľadvinka s fľašou je vyrobená z odolného materiálu nylon. Oceníte ju pri športe, najviac asi pri behu a bicyklovaní, ale aj pri turistike. Vďaka polstrovaniu vás nebude tlačiť. Dve vrecká ponúkajú dostatok miesta pre všetky maličkosti, ktoré potrebujete nosiť so sebou ako napr. doklady, mobil, kľúče atď. Dostupná je v dvoch farbách, modrej a čiernej.

18.90 €
s DPH
23.90 €
s DPH
Ušetríte: 5.00 €
Poštovné ZADARMO ak uhradíte bankovým prevodom
Dostupnosť:
  V ext. sklade, dodanie 5-10 prac. dní.

Farebné varianty tohto produktu

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Športová retro taška / kabelka do ruky tmavomodrá
10/10/2017 - 11:51
Oľga
Ďakujem za dodanie krásnej tašky. 100 % spokojnosť = 100 % odporáčam :)
Retro ruksak Urban heritage béžový
09/13/2017 - 09:50
Eva
Dobrý deň, ruksak mi bol dnes v poriadku doručený. Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť so zakúpeným tovarom - ruksak je praktický a veľmi pekný aj naživo, a takisto s nákupom vo Vašom eshope. Chválim nadštandardnú ochotu a osobnú komunikáciu. Ja tu budem nakupovať určite aj naďalej - najneskôr pred Vianocami Vás navštívim znova. Ešte raz ďakujem a prajem nech sa darí. Odteraz už stála zákazníčka Eva.