Pánska taška - Messenger

Stačí už keď počujete ten názov, potom sa na ňu pozriete bližšie a hneď je jasné s akými ambíciami sa o Vašu priazeň uchádza tento moderný typ tašky cez plece. Pôvodný význam sa trochu vytratil, ale jedno je jasné: s touto taškou každý muž svojmu okoliu vyjadrí svoj osobný postoj a image. Signál tejto tašky Messenger, ktorý vysiela do okolia je módnosť, nekomplikovanosť a individualita.

Ľahko a ležérne taška Messenger na seba priťahuje pohľady okolia. Ponuka sa pohybuje od jemného outfitu pre zdržanlivých až po radikálne farby pre maskulínnych „alfa samcov“. Škála dizajnov od trendy, rustikálny, či skrytý understatemant a mnoho ďalších je tak široká, že sa určite nebude nikomu máliť. Časy, keď sa taškami cez rameno „vyzbrojoval“ len dámsky svet sú už dávno preč. Veď aj páni nosia pri sebe veľa rôznych maličkostí, pre ktoré už nie je miesto vo vreckách nohavíc .

A nezabudnime ani na väčšie „kusy“ ako notebook, či pomôcky pre štúdium. S taškou Messenger sa prejaví Vaša osobnosť. Je to spoločník, ktorý sa vyrovná s každou situáciou a prispôsobí sa svojmu majiteľovi. Táto taška sa stala trendy doplnkom aj moderného muža. U nás Vám ponúkame bohatý výber tašiek Messenger. Prejsť na Pánske tašky (otvorí sa vám v novom okne)

ObrázokObrázok

Messenger je mužmi vďačne využívaná taška cez rameno, ktorá má zvyčajne prednú kryciu klapku, viacero rôznych priečinkov a vreciek, alebo organizér. Často používané materiály sú napríklad nylon, polyester, PVC, Canvas, koža a iné vodovzdorné materiály. Vodovzdorný materiál je dôležitý, veď kto by už chcel tašku v ktorej sa školská práca, alebo žiadosť o prijatie do zamestnania po letnom daždi premenila na zmočený zdrap papiera Smile.

V našej ponuke nájdete široký výber týchto tašiek od rôznych výrobcov, z rôznych materiálov za férovú cenu. Pre náročnejších ponúkame aj kožené tašky z prémiovej kolekcie talianskeho výrobcu Tuscany. Prejsť na luxusné kožené tašky (otvorí sa vám v novom okne)

Treba dbať aj na kvalitné a poctivé spracovanie použitých materiálov. Solídne šitie, pevné spoje, dĺžkovo nastaviteľný a pohodlný ramienok (ak so sebou nosíte knihy do školy, či notebook), alebo polstrovaný extra priečinok na laptop sú rovnako dôležité ako celkový dizajn. Na to všetko sme brali ohľad pri výbere produktov, ktoré nájdete v našom obchode.

ObrázokObrázok

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Veľká pánska ľadvinka "Military" vojenská zelená
12/19/2019 - 06:33
Kamil
Velka spokojnost. V reali este krajsia. Dakujem.
Taška cez rameno / crossbody kabelka "bucket ghotic bag" čierna
08/25/2019 - 18:58
Silvia
Moj treti nakup a do tretice maximalna spokojnost.Dakujem ceossbody. Nakupovanie odporucam-zarucena spokojnost.Pekny vecer praje Silvia