Novinka na túto zimu – filcové mestské tašky cez plece SunSa, Made In Italy!

 

Na univerzitnej pôde, pri prechádzke po námestí, či ako spoločník nočným životom – tieto výnimočné tašky cez plece vždy zdôraznia individualitu jej nositeľa a budú priťahovať pohľady ostatných. Sú vyrobené v Taliansku z kvalitného a odolného materiálu – priemyselného filcu.

Obrázok

Pre všetky potrebné veci každodenného života ako peňaženka, smartphone, kľúče či dokonca tablet PC alebo laptop je v nich vždy dostatok miesta. Niektoré sú vhodné aj pre formát A4, čo túto tašku predurčuje stať sa spoľahlivým spoločníkom najmä pre študentov. Okrem veľkého priestoru májú tieto mestské tašky aj „organizačný talent“ – dobre riešené umiestnenie vreciek a prepážok Ti v nej vždy pomôže udržať poriadok. Vďaka kvalitnému materiálu sa s touto robustnou taškou nemusíš báť ani nepriaznivého počasia – tvoje veci budú v bezpečí aj pred dažďom a snehom. Urbánne tašky SunSa - Made In Italy ponúkajú veľa vnútorného priestoru bez kompromisov – ideálne pre nasadenie v každodennom mestskom živote.   

 

    ObrázokObrázok ObrázokObrázok

 

 

 

Jedno či si žena alebo muž, vysoký či nízka – s dľžkovo nastaviteľným tkaným ramienkom sa tieto moderné tašky rýchlo prispôsobia svojmu nositeľovi. Individualisti isto ocenia nevšedný dizajn použitých farieb a vzorov. Mimoriadne dôležitým sa v poslednej dobe stáva aj ekologický aspekt. A práve naň sa dával dôraz pri výrobe, pri ktorej boli použité tradičné z veľkej časti ručné postupy a materiály ktoré čo najmenej zaťažujú životné prostredie.

 

Dostupné sú vo viacerých veľkostiach, tvaroch, farbách a vzoroch. Stačí si vybrať tú „svoju“. Teraz už od 19.90 €. Exkluzívne len u nás.

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Taška cez plece messenger piesková
08/03/2022 - 11:47
Alena
Ďakujem za veľmi peknú a kvalitnú tašku. Som s nákupom maximálne spkojná. 100 %. Pozdravuje Alenka
Ruksak na jedno rameno čierny
06/09/2022 - 05:50
Tibor
super, spokojny