Najčastejšie otázky

Ako dlho budem čakať na tovar?

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku budeme expedovať okamžite po spracovaní Vašej objednávky. Balíček obdržíte od 1 do 2 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

 

Koľko budem platiť za doručenie?

 • V rámci Slovenska pri platbe prevodom na účet predajcu účtujeme poštovné  0 € ! (preprava 1-2 dní)
 • V rámci Slovenska pri platbe dobierkou účtujeme poštovné 3 €. (preprava 1-2 dní)
 • Do Českej Republiky zasielame len po platbe prevodom na náš účet a účtujeme poštovné 8,50 €. (preprava 3-5 dní)
 • Do ostatných členských štátov EU zasielame len po platbe prevodom na náš účet a účtujeme poštovné 10,00 €. (preprava 4-8 dní)

 

Čo mám robiť ak chcem tovar reklamovať?

 • Najskôr vyplnte reklamačný formulár v ktorom popíšete dôvod Vašej reklamácie. Vyplnený formulár nám spolu s tovarom zašlite na našu adresu: crossbody.sk Slavomir Spiegelhalter,  Business Center Poprad, Karpatská 3256/15, 058 01 Poprad. Vašu reklamáciu sme povinný posúdiť do 30 dní. Spravidla to vybavíme oveľa skôr (cca 2 - 5 dní). Rozhodnutie obdržíte elektronickou, alebo písomnou formou (podľa dohody).

 

Ako zistím ktoré produkty sú skladom?

 • Pri každom detailnom popise produktu je viditelným písmom znázornená dostupnosť tovaru.

 

Tovar mi nevyhovuje a chcem požiadať o výmenu/vrátenie peňazí

 • Ak sa stane, že sa rozhodnete zakúpený tovar vymeniť, resp. vrátiť bezdôvodne, môžete tak učiniť do 30 dní od prevzatia tovaru. Najskôr vyplnte reklamačný formulár a pošlite nám ho s tovarom. Nepoškodený a nepoužitý tovar Vám radi vymeníme, resp. vrátime hotovosť prevodom na Váš účet. Pozor! Takto vrátený, alebo vymenený tovar musí byť v stave v akom ste balíček od nás prevzali.

 

Ako zistím v akom štádiu sa nachádza moja objednávka?

 • Aktuálne informácie o Vašej objednávke si môžete zistiť po prihlásení sa do Vášho osobného konta (účtu).

 

Zasielate tovar aj do Českej republiky?

 •  Áno, samozrejme. Do ČR a ostatných EU krajín posielame až po platbe prevodom na náš účet. Poštovné je v tomto prípade: Česká Republika 8,50 €. Ostatné krajiny EU 10,00 €.

 

Neviem urobiť objednávku prostredníctvom Vášho objednávacieho systému.

 • Objednať si môžete aj telefonicky na tel. č. 0948 004 177 počas pracovných dní od 9:00 do 16:00, alebo kedykoľvek emailom: info@crossbody.sk

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Veľká taška / ruksak na notebook "2 v 1" čierna
06/08/2017 - 15:23
Milan
Dakujem za rychle dodanie perfektneho taskoruksaku :-) Ocenujem poradenstvo a mali ste pravdu som nadmieru spokojny ;-) 100% odporucam vsetkym. S pozdravom Milan,
Taška cez plece messenger burgundová
04/04/2017 - 09:15
Veronika
Dobrý deň tím crossbody.sk :-) Taška je vybalená a môžem povedať že som maximálne spkojná. Farba sadla ako som si predstavovala. Taška vyzerá byť aj kvalitne vyrobená takže verím že aj dlho vydrží. Ďakujem za rýchle dodanie. Mimoriadne oceňujem milú a profi komunikáciu. Prajem veľa ďaľších spokojných zákazníkov. Veronika