Keď sa rozhodneš tovar vymeniť

V žiadnom prípade nie je našou snahou komplikovať proces výmeny tovaru. Skôr naopak. Preto sme prišli s touto ponukou:

Obdobie na bezdôvodné vrátenie, resp. výmenu tovaru stanovené zákonom je 7 dní. My Vám však poskytneme nadštandardných 30 dní.  Aj toto je dôkaz, že to s bezpečným nákupom a dôverou myslíme vážne. Jednoducho chceme, aby ste náš tovar milovali.

Ak Vám tovar nevyhovuje a radi by ste ho vymenili za nový, smelo do toho.

  • Po vytlačení vyplňte jednoduchý „reklamačný formulár“ (umiestnený na konci tejto stránky) a odošlite nám ho spolu s tovarom
  • Alebo vyplňte "on-line reklamačný formulár", odošlite nám ho a následne pošlite tovar na našu adresu.

Po obdŕžaní zásielky Vás budeme ihneď kontaktovať. Vašou úlohou bude vybrať si ten správny produkt, ktorý Vám zašleme ZDARMA (bez poštovných poplatkov) na dodaciu adresu. Podľa konečnej hodnoty nového produktu Vám bude vypočítaný doplatok, resp. vrátený rozdiel.

Malé upozornenie: Takto menený tovar nesmie byť použitý, poškodený ani inak znehodnotený. V takomto prípade nebude možné tovar vymeniť.

 

Rozhodla som sa tovar vymeniť za nový:

  1. Doba na bezdôvodnú výmenu tovaru je 7 dní, 30 dní.
  2. Tovar nesmie byť užívaný, poškodený, alebo inak znehodnotený.
  3. Tovar pošlite k nám na adresu s vytlačeným a vyplneným  „reklamačným formulárom“, alebo odošlite "on-line reklamačný formulár" a následne pošlite tovar na našu adresu. Jediný Váš náklad je poštovné, ktoré uhradíte pri posielaní balíka k nám.
  4. Po obdŕžaní a kontrole zásielky máte právo si vybrať ďalší produkt z našej ponuky. Rozdiel v cene bude riešený Vaším doplatkom, resp. vrátením sumy na Váš účet. Náklad na dopravu k Vám domov hradíme my!

 

PrílohaVeľkosť
reklamačný formulár pre tlač.pdf44.65 KB

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Športová retro taška / kabelka do ruky tmavomodrá
10/10/2017 - 11:51
Oľga
Ďakujem za dodanie krásnej tašky. 100 % spokojnosť = 100 % odporáčam :)
Retro ruksak Urban heritage béžový
09/13/2017 - 09:50
Eva
Dobrý deň, ruksak mi bol dnes v poriadku doručený. Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť so zakúpeným tovarom - ruksak je praktický a veľmi pekný aj naživo, a takisto s nákupom vo Vašom eshope. Chválim nadštandardnú ochotu a osobnú komunikáciu. Ja tu budem nakupovať určite aj naďalej - najneskôr pred Vianocami Vás navštívim znova. Ešte raz ďakujem a prajem nech sa darí. Odteraz už stála zákazníčka Eva.