Keď sa rozhodneš tovar vrátiť

Stane sa, že po nákupe nie ste z rôznych príčin spokojná(ý) a chceli by ste tovar vrátiť. Žiadne obavy. Doba na bezdôvodné vrátenie tovaru stanovená zákonom je 14 dní. My Vám však v tomto prípade poskytneme až 30 dní. Chceme byť jednoducho férový.

Tovar Vám nevyhovuje a radi by ste ho vrátili:

  • Vytlačte a vyplňte jednoduchý „reklamačný formulár“ (umiestnený na konci tejto stránky) a odošlite nám ho spolu s tovarom.
  • Alebo vyplňte "on-line reklamačný formulár", odošlite nám ho a následne pošlite tovar na našu adresu.

Po obdŕžaní zásielky Vás budeme ihneď kontaktovať. Vrátenú sumu budeme posielať na Váš bankový účet, poprípade poštovým poukazom na Vašu adresu. Vrátime Vám všetky náklady spojené s nákupom (aj poštovné!). Jediný Váš náklad je poštovné, ktoré uhradíte pri posielaní balíka k nám.

Malé upozornenie: Takto vrátený tovar nesmie byť použitý, poškodený ani inak znehodnotený. V takomto prípade nebude možné tovar bezdôvodne vrátiť.

Poznámka: Toto je postup pri bezdôvodnom vrátení tovaru, ktorý je nepoškodený a nenosený. Ak si chcete uplatniť zákonom stanovenú reklamáciu v záručnej dobe 24 mesiacov, prosím udajte aj dôvody.

 

 Rozhodla som sa tovar vrátiť:

  1. Doba na bezdôvodné vrátenie  tovaru je 14 dní, 30 dní.
  2. Tovar nesmie byť užívaný, poškodený, alebo inak znehodnotený.
  3. Tovar pošlite k nám na adresu s vytlačeným a vyplneným  „reklamačným formulárom“, alebo odošlite "on-line reklamačný formulár" a následne pošlite tovar na našu adresu. Jediný Váš náklad je poštovné, ktoré uhradíte pri posielaní balíka k nám.
  4. Po obdŕžaní a kontrole zásielky Vám vrátime všetky náklady spojené s nákupom. Cena tovaru + náklad na poštovné.
PrílohaVeľkosť
reklamačný formulár pre tlač.pdf44.65 KB

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Taška cez plece retro tmavomodrá
12/06/2017 - 12:44
Edina
odporúčam :-))
Taška cez plece "Courier" čierna
11/24/2017 - 10:58
Daniel
100%ná spokojnosť - kvalitný tovar - primeraná cena - rýchla komunikácia - ďakujem :-)