Jedna taška = dva rôzne štýly, ZIPITBAG

Firma ZIPITBAG je už od svojho vzniku v roku 2007 synonymom pre módne, kvalitné tašky a doplnky. Vďaka unikátnemu patentovanému dizajnu sa teší stále väčšej popularite, ktorá sa z Nemecka (v ktorom táto značka vznikla) rozšírila už do celej Európy.

Všetko sa to začalo "lifestyle" kolekciou zip&friends.

Obrázok

Ide o tašky cez rameno (v štýle messenger), vyrobené z vysokokvalitného a odolného syntetického materiálu (nylontex/PVC). Tento materiál sa používa na výrobu plachiet pre nákladné automobily, odkiaľ bol „odkukaný“ a kvalitatívne upravený pre trendy tašky zip&friends. Toto Ti zaručí vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a dlhú životnosť.

Aby každá taška mala svoj individuálny „look“, ostáva ZIPITBAG vždy verný svojmu mottu „one bag – two styles“. Výnimočnosťou tohto patentovaného produktu je vymeniteľná, obojstranná klapka. Vďaka tomu máš jednu tašku s dvoma dizajnmi! Podľa chuti a nálady si môžeš veľmi jednoducho vymeniť prednú klapku. Odzipsuj, obráť, opäť zazipsuj a máš úplne nový dizajn.

Môžeš to kombinovať s klapkami tvojich kamarátov, alebo si ich dokúpiš samostatné. U nás budú už čoskoro v predaji v mnohých farebných prevedeniach a štýloch.

Pri týchto taškách nie sú fantázii stanovené žiadne hranice.

Obrázok

Či už v meste, v škole, pri štúdiu, počas „shoppingu“, alebo prechádzke ulicami – vďaka trom jednoduchým pohybom si vytvoríš perfektný štýl, ktorý Ti práve najviac vyhovuje.

Aktuálna kolekcia zip&friends pozostáva zo štyroch základných modelov:  najmenšie z tohto kvarteta tašiek sú speed license, vhodné aj pre deti. Vo veľkostiach medium a large sú tašky easy speedtwentyfive. Najväčšou z tejto kolekcie sú easy space.

Tieto tašky cez rameno vynikajú výborným, vysokokvalitným spracovaním. Okrem ľahko nastaviteľného ramienka s mäkkým odnímateľným chráničom sa môžu pýšiť ďalšou bohatou výbavou a premysleným využitím vnútorného priestoru. Podľa toho o aký model ide sú k dispozícii mnohé rôzne priečinky, vnútorné aj vonkajšie vrecká na zips, organizér, vrecká na mobil, alebo polstrované priečinky na notebook či tablet.

Firma ZIPITBAG pokračuje v exkluzívnej koženej kolekcii Bull&Hunt

Obrázok

Od jeseni 2010 je v ponuke ZIPITBAG nová kolekcia Bull&Hunt – tašky cez plece z pravej kože v prémiovej kvalite. Široký záber od matnej kože až po kožušinový „look“ Ti umožní nájsť si tú svoju. Toto sú tašky hlavne pre tých, ktorým záleží na kvalitných prírodných materiáloch. Aj tu sa k slovu dostáva patentovaná, vymeniteľná a obojstranná klapka s dvoma dizajnmi. Dostupná vo viacerých veľkostiach a modeloch.

Taška cez plece s dvoma tvárami. Už čoskoro v predaji, exkluzívne u nás.

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Veľká pánska ľadvinka "Military" vojenská zelená
12/19/2019 - 06:33
Kamil
Velka spokojnost. V reali este krajsia. Dakujem.
Taška cez rameno / crossbody kabelka "bucket ghotic bag" čierna
08/25/2019 - 18:58
Silvia
Moj treti nakup a do tretice maximalna spokojnost.Dakujem ceossbody. Nakupovanie odporucam-zarucena spokojnost.Pekny vecer praje Silvia