Crossbody články

Čistenie a starostlivosť o vašu kabelku.

 

 Obrázok

 

Pár rád a trikov.

 

Pre väčšinu žien je kabelka viac ako len módny doplnok. Sprevádza vás aj niekoľko rokov. O dôvod viac, aby ste sa o svoju kabelku dobre starali.

 

Predstavujeme vám novinku v štýle ETNO - tašku Sunsa 4 v 1

Obrázok

Táto nádherná taška je vyrobená z bavlneného materiálu Canvas. Je to veľmi odolný a pevný materiál, ktorý vám zaručí dlhú životnosť. Taška je s potlačou v štýle etno. Motív potlače je inšpirovaný vzormi s juhovýchodnej ázie. Doplnená je aj vyšívkou v hornej časti.

Novinka na túto zimu – filcové mestské tašky cez plece SunSa, Made In Italy!

 

Na univerzitnej pôde, pri prechádzke po námestí, či ako spoločník nočným životom – tieto výnimočné tašky cez plece vždy zdôraznia individualitu jej nositeľa a budú priťahovať pohľady ostatných. Sú vyrobené v Taliansku z kvalitného a odolného materiálu – priemyselného filcu.

Obrázok

Pánska taška - Messenger

Stačí už keď počujete ten názov, potom sa na ňu pozriete bližšie a hneď je jasné s akými ambíciami sa o Vašu priazeň uchádza tento moderný typ tašky cez plece. Pôvodný význam sa trochu vytratil, ale jedno je jasné: s touto taškou každý muž svojmu okoliu vyjadrí svoj osobný postoj a image. Signál tejto tašky Messenger, ktorý vysiela do okolia je módnosť, nekomplikovanosť a individualita.

Ľahko a ležérne taška Messenger na seba priťahuje pohľady okolia. Ponuka sa pohybuje od jemného outfitu pre zdržanlivých až po radikálne farby pre maskulínnych „alfa samcov“. Škála dizajnov od trendy, rustikálny, či skrytý understatemant a mnoho ďalších je tak široká, že sa určite nebude nikomu máliť. Časy, keď sa taškami cez rameno „vyzbrojoval“ len dámsky svet sú už dávno preč. Veď aj páni nosia pri sebe veľa rôznych maličkostí, pre ktoré už nie je miesto vo vreckách nohavíc .

Retro tašky

Tašky s Retro dizajnom sú stále viac a viac obľúbené. Sú štýlovým doplnkom, ktorý na seba priťahuje pozornosť a zvýrazňuje individualistický charakter jej nositeľa. Tieto tašky cez rameno v pekných tvaroch a farbách so širokým sortimentom si nachádzajú veľa priaznivcov nielen medzi ženami a teenagermi. Už aj muži nachádzajú radosť z nosenia týchto praktických Retro tašiek, ktoré ako moderné Men’s bag ponúkajú dostatok priestoru pre všetko čo so sebou muži nosia.

 

Jedna taška = dva rôzne štýly, ZIPITBAG

Firma ZIPITBAG je už od svojho vzniku v roku 2007 synonymom pre módne, kvalitné tašky a doplnky. Vďaka unikátnemu patentovanému dizajnu sa teší stále väčšej popularite, ktorá sa z Nemecka (v ktorom táto značka vznikla) rozšírila už do celej Európy.

Všetko sa to začalo "lifestyle" kolekciou zip&friends.

Obrázok

Syndikovať obsah

Obrázok

Čo náš zákazník povedal?
Taška cez plece messenger piesková
08/03/2022 - 11:47
Alena
Ďakujem za veľmi peknú a kvalitnú tašku. Som s nákupom maximálne spkojná. 100 %. Pozdravuje Alenka
Ruksak na jedno rameno čierny
06/09/2022 - 05:50
Tibor
super, spokojny